Dobrovolníkem na Jednom světě 2018 Praha

Děkujeme za Váš zájem o festival dokumentárních filmů o lidských právech Jeden svět, který pořádá organizace Člověk v tísni.

Víte, že budete mít během festivalu čas? Máte chuť poznat Jeden svět ze dvou stran – jako divák i jako organizátor? Vyplňte nám krátký registrační formulář a přidejte se v Praze do našeho dobrovolnického týmu!

Jako poděkování za pomoc při přípravě festivalu dostanou aktivní dobrovolníci a dobrovolnice festivalovou akreditaci zdarma. V případě Vašeho zájmu o pomoc na jednom z regionálních festivalů kontaktujte přímo organizátory Jednoho světa ve Vámi vybraném městě.

S dalšími podrobnostmi a termínem školení, které pro dobrovolníky připravujeme, se Vám poté ozvou naše koordinátorky Ivana Linhartová (projekce pro veřejnost, ivana.linhartova@jedensvet.cz) a Tereza Králová (projekce pro školy,t.kralova@jsns.cz).

A teď už hurá do toho!

Povinná pole jsou označena *

Získat vaše údaje pres facebook

Kontakt


v
v

Fotografie

Zde prosím nahrajte svou aktuální fotografii (pasovou). Použijeme ji na akreditace, které můžete získat za 4 odpracované směny. Akreditace Vás opravňuje k volnému vstupu na projekce (2–3 denně) do vybraných festivalových kin.


Nahrát | Odebrat

Dodatečné informace

Kde chcete pomoci? *


Pomáhali jste na festivalu již v minulých letech?  *


Bio *

Napište nám něco málo o sobě :) Jaká je Vaše motivace, co máte na festivalu rádi, s čím dalším můžete pomoci, co Vás zajímá?


Kde jste se o možnosti dobrovolničení dozvěděli?


Jaké ovládáte cizí jazyky?


Zde napište co se jinam nevešlo.

Odeslat přihlášku